Новини конкурсу «Philips: просто і довершено»

Новини конкурсу «Philips: просто і довершено»

Виставку 10 українських винаходів-переможців Конкурсу відвідали 100 000 киян та гостей столиці.

Виставка 10 винаходів українських новаторів — переможців Конкурсу «Philips: просто і довершено» тривала у приміщенні Українського дому з 8 по 10 грудня 2006 року. Виставку урочисто відкрив Генеральний директор компанії Philips Йоост Леефланг та голова Державного департаменту інтелектуальної власності Микола Паладій. На відкритті Виставки були присутні українські винахідники, почесні гості та представники ЗМІ.

Після церемонії відкриття гості були запрошені на екскурсію виставкою, під час проведення якої вони мали змогу познайомитися з винахідниками-фіналістами та отримати вичерпну інформацію про винаходи.

Під час церемонії нагородження переможець Конкурсу Георгій Дерновий (Харківська обл.) за винахід «Пристрій введення інформації для комп´ютерів» отримав сертифікат на грошовий приз у розмірі 100 000 гривень.
Всі фіналісти Конкурсу також отримали почесні дипломи від компанії Philips та грамоти від Державного департаменту інтелектуальної власності.

Під час проведення виставки відвідувачі мали змогу визначити Переможця глядацьких симпатій серед учасників виставки. Ним став Володимир Тарасов
(м. Рівне) за винахід «Ортопедичні підстилки».

Цінні подарунки від компанії Philips отримали також гості виставки, які взяли участь у голосуванні на визначення переможця глядацьких симпатій.

В рамках виставки 8 грудня 2006 року було проведено Міжнародний круглий стіл «Інновації в Україні: шлях впровадження винаходів». Учасники Круглого столу — представники державних органів, українських та міжнародних бізнес-структур, навчальних закладів, винахідники та представники ЗМІ — підготували відкритий лист-звернення до Президента, Прем´єр-міністра та Голови Верховної Ради України.

У відкритому листі висловлені думки, погляди та пропозиції учасників круглого столу щодо проблеми впровадження винаходів в Україні.

Виставку було завершено 10 грудня святковим концертом українського популярного гурту Таліта Кум.

Довідка. Конкурс «Philips: просто і довершено» тривав упродовж трьох місяців. Участь у ньому взяли понад 100 новаторів з різних регіонів України.»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share via
Send this to a friend