Біль мій від плоскостопості

Біль мій від плоскостопості

Завжди поспішаючи, ми часом навіть не і помічаємо болю в ногах та спині… 

Ломить і спину — нісенітниця, треба просто прийняти і пігулку, і все пройде!

Ноги «відвалюються» -це тимчасові неприємності! Викликати подібні відчуття може плоскостопість — захворювання, що призводить до загальної скелетно-м’язевої деформації та до багатьох інших недуг! Кожен лікар знає, що плоскостопість, якою страждає 80% людства, є причиною перевантажень колінних, тазостегнових суглобів, викривлення хребта, що призводить до зміщення хребетних дисків і затискання нервів, внаслідок чого порушується кровопостачання різних органів.

Так, викривлення хребта в шийному відділі веде до частого головного болю, спазмів судин головного мозку, зниження  слуху, зору, захворювання щитовидної залози.  У разі зміщення хребців у верхньому  грудному відділі різко підвищується ризик  розвитку хронічних захворювань легень,  бронхіту і астми, може з’явитися аритмія.  Зміщення середніх і нижніх грудних  хребців призводить до гастриту, виразки  шлунку і дванадцятипалої кишки, захворювання печінки, підшлункової залози, нирок.  При зміщення хребців в попереково- крижовому відділі можна очікувати розвитку  циститу, простатиту, коліту, геморою, захворювань прямої кишки, імпотенції, або і хронічних гінекологічних захворювань,  варікозного розширення вен…

У світі існує цілий напрям в ортопедії -подіатрія.

В Україні це поняття (подіатрія)  поки не впроваджується, як окремий напрям  медицини.

Метод пневмоформування відбитку  ступні пацієнта аналога в світі  не має. Сьогодні впроваджений у Рівному. Процес лікування спрямований на виявлення та анулювання не лише наслідків хвороби, а й причини її виникнення. Тому пацієнт зобов’язаний обстежитися на наявність плоскостопості та викревлення хребта. При плоскостопості подальше лікування поєднується з використанням індивідуальних ортопедичних устілок-коректорів і процедур по корекції викривлення хребта. Як правило, це сеанси мануальної терапії, фізіотерапія, масаж, лікувальна фізкультура. Якщо ознаки плоскостопості виявлені у дитини, лікарі рекомендують постійне носіння коректорів ступні до повного формування і окостеніння скелету (приблизно до 23-27 років).

Не відкладайте візит до лікаря — можливо ваш ваш хребет потребує допомоги!

Технологія виготовлення коректорів ступні методом пневмоформування відбитку стопи пацієнта враховує антропометричні параметри ваших стоп в русі, стан м’язевого каркасу, вагу тіла та наявні ортопедичні відхилення всього опорно-рухового апарату. Така устілка забезпечує розвантаження суглобів і хребта, покращує кровообіг нижніх кінцівок.
При використанні коректорів, усі точки стопи мають однакове навантаження, тому питомий тиск на тканини в 40 раз менший, ніж звичайний. Динаміка руху в коректорах відповідає біомеханіці руху в природних умовах, як по піску. Тонус всіх груп м’язів швидко приводиться до фізіологічних норм.
Індивідуальні розвантажуючі коретори є ефективним біокорегуючим засобом, що гармонізує роботу внутрішніх органів та покращує фізичну форму пацієнта, зокрема вагітних жінок.

Розвантаження ділянок підвищеного тиску в лікуванні невропатичної форми синдрому діабетичної стопи — актуальна тема для хворих на ДІАБЕТ!

Гнійно-некротичні ураження нижніх кінцівок у хворих на цукровий діабет, одночасно з враженням зору та нирок, займають одне з провідних місць в переліку причин втрати працездатності, інвалідності та смерті.

Враження стопи при цукровому діабеті традиційно розглядалося як наслідок взаємодії периферичної ангіопатії, поліневропатії, остеоартропатії та інфекції. В останні роки більш значну вагу в патогенезі синдрому стопи діабетика приділяють діабетичній периферичній поліневропатії, остеоарторпатії та виникаючому при цьому патологічному тиску, навантаженню на підошву.

При правильній профілактиці, своєчасному та адекватному лікуванні, в тому числі використання індивідуальних ортопедичних устілок, в 95% хворих з невропатичними виразками можливо уникнути ампутації. Підтверджено, що високий тиск на окремих ділянках стопи самостійно не призводить до утворення виразок, а використання устілок та спеціального взуття дає змогу зменшити кількість рецидивів та покращити профілактику ускладнень.
Рівняни можуть вирішити проблеми стопи в Обласному ендокринологічному
диспансері, де започаткований кабінет «Діабетичної спопи», та «Кабінет ортопедичної допомоги та виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок».

 

 

Біль мій від плоскостопості

 

ДЕФОРМАЦІЯ ВЕЛИКОГО ПАЛЬЦЯ (Галлюс Вальгус)
Галлюс Вальгус — викривлення великого пальця назовні — серйозна деформація стопи, яку не можна залишити без уваги. Захворювання має спадковий або придбаний характер. Виникає внаслідок постійного носіння завуженого взуття з висотою підбори більше 3,5 см. Рефлексотерапія пов’язує такий вид деформації із захворюваннями серцево-судинної системи, сьомого шийного відділу хребта, щитовидної залози. Практична медицина це підтверджує та вказує на необхідність корекції стоп при ендокринологічному та терапевтичному лікуванні.

Як виправити деформацію?
Пропонований «Метод » має в основі необхідність створення умов для додання відповідного тонусу м’язам, при якому палець зайняв би своє природне положення.
Це — комплекс заходів, що включає зарядку для пальця, виготовлення індивідуальних розвантажуючих устілок з поперековим коректором.

СТОПУ ТРЕБА ФОРМУВАТИ!

І ось чому. Підошва ноги влаштована за принципом триножника: ззаду спирається на п’яту, а спереду — на головки I і V плюсніевих кісток. Така конструкція дозволила стопі мати власні зведення з двома арками — повздовжньою і поперечною. Але народження не дає людині стопу ідеальної форми: дитині доводиться терпляче будувати її зведення з того самого моменту, як вона вперше стала на ноги. Добре, якщо це відбулося влітку де-небудь на траві, пісочку, гальці. Грунт, що пружинить під босими ногами, масажує дитячу стопу, подразнюючи нервові закінчення, стимулюючи розвиток м’язів та укріплюючи тканини з’єднання, формуючи її зведення і надаючи загально-гартуючу дію. Ось і виходить, що дитині справді корисно ходити по землі босоніж.

А вдома по підлозі?

Подивіться, що у малюка під ногами? Швидше за все -синтетичний килим, під ним лінолеум або паркет, а ще нижче — бетонна плита, яка, на відміну від м’якого грунту, зупиняє будь-які пружні коливання. Удома дитині не можна ходити босоніж: вчитися вставати на ніжки і робити перші кроки вона повинна в правильно підібраному за розміром взутті, черевичках, що охоплюють щиколотку, мають гнучку підошву та каблук 0,5-1 см, виготовлених з натуральної шкіри або щільної тканини. Шкарпеточки або пінетки для такої відповідальної справи не підходять!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share via
Send this to a friend