Свідоцтво Ігора

Свідоцтво Ігора

Васильків Ігор Степанович 1979 року народження. Київська область.

Свідоцтво Ігора 

Народився з недорозвитком лівої нижньої кінцівки. Права нога була повністю здорова.
В дитинстві мав дуже багато операцій на лівій нозі, але до 4-х років ходив присядки і таким чином деформувалася права нога.

Колінна чашечка вискочила зі свого місця, пройшло скорочення сухожилля, нога була дуже зігнута в коліні і при опорі все навантаження було на пальці, зокрема на великий палець правої ступні і вже неможливо було ходити. Коли запропонували костилі, то почав трохи рухатися, але не використовував свою праву ногу як опору, вона була більше схожа на третю точку балансу, але не опори. Так продовжувалося до 22 років.

В 2001 році в одній із операцій було поставлено чашечку на місце, видалено сухожилля і вирівняно праву ногу, появилась можливість стояти, але навантаження на великий палець не зменшилось, а навпаки збільшувалося до створення мозоля великого пальця правої ступні, яке заважало опиратися без болю.

Ліву недорозвинену ногу ампутували та зробили операцію з формування культі під протез, але протез виявився тяжкий , не зручний і тому надалі використовуються костилі.

Свідоцтво Ігора

На початку 2007 року майстер-подіатр Тарасов Володимир Іванович (м.Рівне „Студія здоровь´я опорно-рухового апарату») надав медичну допомогу та виготовив індивідуальну ортопедичну устілку-коректор під праву опорну ступню. Після чого плантарна поверхня правої ступні отримала рівномірне навантаження і все проблемне навантаження з великого пальця повністю розвантажилася. До цього великий палець був як великий мозоль. Після проведеної корекції, проблемний мозоль зник!
Тепер одне задоволення ходити на устілці, навіть на костилях! Використання однієї устілки-коректора при проблемі навіть однієї ступні, це помічне та необхідне!

7 жовтня 2007 року

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share via
Send this to a friend