«Студия Здоровья- НАША ОПОРА» Номинант на Награждение «Национальной Медицинской Премией»

«Студия Здоровья- НАША ОПОРА» Номинант на Награждение «Национальной Медицинской Премией»

Національна Медична Премія — найвища відзнака для учасників конкурсів, реєстрів, рейтингів, інших проектів та подій, які сприяють зміцненню здоров’я українського народу та розвитку системи охорони здоров’я

Конкурс «Національна Медична Премія» реалізовується у межах програмних пріоритетів Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Співорганізатори конкурсу: «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів», «Федерація громадських медичних об’єднань», «Державний фармакологічний центр» і Національний Музей Медицини України, «Перше Медичне Рекламне Агентство «Марсмедіа».

Експертами проекту виступають провідні діячі сучасної медицини, 40 профільних медичних організацій, Департамент медичного забезпечення та реабілітації МВС України, Департамент охорони здоров’я та медико-біологічного захисту МНС України, Головне військово-медичне управління Збройних Сил України, Головне військово-медичне управління СБУ України, Головне управління лікувальних закладів Держадміністрації залізничного транспорту.

Завдання конкурсу:

Підвищення соціального статусу медичного працівника і престижу професії лікаря у суспільстві.
Підвищення рівня обізнаності пацієнтів і виховання відповідного рівня культури споживання медичних послуг.
Популяризація турботи про збереження власного здоров‘я кожного українця.
Відзначення кращих юридичних і фізичних осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток  вітчизняної системи охорони здоров’я та здоров’я українського народу.
Складання переліку об’єктів інвестування та цільового фінансування в межах соціальних програм та проектів.

Одним з етапів конкурсу «Національна Медична Премія» є щорічний реєстр «ТОП100 в медицині»

«ТОП100 в медицині» — щорічний загальнонаціональний реєстр кращих лікарів, закладів охорони здоров’я, середнього медичного персоналу, медичних, лікувально–профілактичних та навчальних закладів, який створюється результатами загальнонаціонального голосування практикуючих лікарів і фармацевтів, професійних державних і незалежних організацій системи охорони здоров’я. Реєстр формується в результаті соціологічного дослідження (опитування), яке проводиться серед Експертів з вищою медичною або фармацевтичною освітою, що працюють за спеціальністю не менше 5 років. Результати  дослідження оголошуються щорічно у грудні.

Опитування фахівців галузі охорони здоров’я проводиться на регіональному рівні з урахуванням адміністративно-територіального устрою України (24 області, АР Крим, міста зі спеціальним статусом Київ і Севастополь) у другій половині року з підведенням підсумків опитування і формуванням реєстру в кінці поточного року.

10 грудня 2009 року оргкомітет конкурсу «Національна Медична Премія» оприлюднив результати загальнонаціонального голосування до реєстру найкращих медичних працівників, адміністраторів та закладів охорони здоров’я України «ТОП100 в медицині» 2009 року.

"Студия Здоровья- НАША ОПОРА" Номинант на Награждение "Национальной Медицинской Премией"

Засновник та власник «Студії Здоров»я- НАША ОПОРА»тм, др.Владимир Ив. Тарасов, (Действительный член Европейской Академии Естественных Наук) Ученый, Почетный исследователь Европы, Доктор Натуральной/Комплементарной Медицины, постуро-кинезитерапевт.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Share via
Send this to a friend