RUENDE

Новости - "Студия Здоровья- НАША ОПОРА" Номинант на Награждение "Национальной Медицинской Премией"
2010-11-22
"Студия Здоровья- НАША ОПОРА" Номинант на Награждение "Национальной Медицинской Премией"

Національна Медична Премія — найвища відзнака для учасників конкурсів, реєстрів, рейтингів, інших проектів та подій, які сприяють зміцненню здоров’я українського народу та розвитку системи охорони здоров’я

 

Конкурс «Національна Медична Премія» реалізовується у межах програмних пріоритетів Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я українського народу» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України. Співорганізатори конкурсу: «Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів», «Федерація громадських медичних об’єднань», «Державний фармакологічний центр» і Національний Музей Медицини України, «Перше Медичне Рекламне Агентство «Марсмедіа» .

Експертами проекту виступають провідні діячі сучасної медицини, 40 профільних медичних організацій, Департамент медичного забезпечення та реабілітації МВС України, Департамент охорони здоров’я та медико-біологічного захисту МНС України, Головне військово-медичне управління Збройних Сил України, Головне військово-медичне управління СБУ України, Головне управління лікувальних закладів Держадміністрації залізничного транспорту.

 

Завдання конкурсу:

  1. Підвищення соціального статусу медичного працівника і престижу професії лікаря у суспільстві.
  2. Підвищення рівня обізнаності пацієнтів і виховання відповідного рівня культури споживання медичних послуг.
  3. Популяризація турботи про збереження власного здоров‘я кожного українця.
  4. Відзначення кращих юридичних і фізичних осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток  вітчизняної системи охорони здоров’я та здоровя українського народу.
  5. Складання переліку об'єктів інвестування та цільового фінансування в межах соціальних програм та проектів.

 

Одним з етапів конкурсу «Національна Медична Премія» є щорічний реєстр «ТОП100 в медицині»

 

«ТОП100 в медицині» — щорічний загальнонаціональний реєстр кращих лікарів, закладів охорони здоров’я, середнього медичного персоналу, медичних, лікувально–профілактичних та навчальних закладів, який створюється результатами загальнонаціонального голосування практикуючих лікарів і фармацевтів, професійних державних і незалежних організацій системи охорони здоров’я. Реєстр формується в результаті соціологічного дослідження (опитування), яке проводиться серед Експертів з вищою медичною або фармацевтичною освітою, що працюють за спеціальністю не менше 5 років. Результати  дослідження оголошуються щорічно у грудні.

Опитування фахівців галузі охорони здоров’я проводиться на регіональному рівні з урахуванням адміністративно-територіального устрою України (24 області, АР Крим, міста зі спеціальним статусом Київ і Севастополь) у другій половині року з підведенням підсумків опитування і формуванням реєстру в кінці поточного року.

10 грудня 2009 року оргкомітет конкурсу «Національна Медична Премія» оприлюднив результати загальнонаціонального голосування до реєстру найкращих медичних працівників, адміністраторів та закладів охорони здоров’я України «ТОП100 в медицині» 2009 року.

Засновник та власник "Студії Здоров"я- НАША ОПОРА"тм, др.Владимир Ив. Тарасов, (Действительный член Европейской Академии Естественных Наук)  Ученый, Почетный исследователь Европы, Доктор Натуральной/Комплементарной Медицины, постуро-кинезитерапевт.

 
 


Главная страница Список разделов Видео Фото Новости Контакты

2009 © Developed by studio Wedes. All rights reserved.